PASIŪLYMAI

Toliau rasite dažniausiai pasirenkamus vestuvių fotografavimo ir filmavimo variantus,

 o asmeninį pasiūlymą galėsime pateikti sužinojus daugiau informacijos

 apie jus ir jūsų planuojamą šventę.


vestuvių fotografavimas ir filmavimas užsienyje

*Kainos nurodytos su nuolaida, užsakant savo šventei kartu fotografą ir videografą.


DUK

Kodėl verta rinktis vieną foto ir video komandą ?

Pasirinkdami vestuvių fotografo ir videografo komandą, o ne atskirus paslaugų teikėjus jūs iš karto turite daugiau privalumų, toliau išvardiname keletą jų:

1. Komunikacija ir suderinamumas: Dirbant su foto ir video komanda, turėsite specialistus, kurie įpratę veiksmingai bendrauti ir bendradarbiauti todėl darbas vyks kokybiškiau ir efektyviau. Komanda supras vienas kito reikalavimus ir numatys vienas kito veiksmus, padedant procesui būti sklandesniam ir efektyvesniam. Be to, jie derės savo darbo stiliumi ir asmenybėmis, kas padidins geresnę bendrą patirtį jums ir jūsų svečiams visos šventės metu.
2. Laiko ir išlaidų efektyvumas: Komandos samdymas gali sutaupyti jums laiko ir pastangų vestuvių planavimo procese. Šventės eigos ir fotosesijos vietų aptarimo nereikės derinti su atskirais teikėjais, todėl planavimas vyks greičiau ir sklandžiau. Be to, komandos siūlo paslaugų paketus, kurie gali padėti sutaupyti pinigų lyginant su atskirų fotografų ir videografų samdymu.
3. Nuoseklus stilius: Užsakius foto ir video komandą, kurie turi patirties dirbant kartu, galite tikėtis sulaukti nuoseklaus stiliaus ir estetikos galutiniame rezultate. Jų tarpusavyje papildantys stiliai ir požiūriai užtikrins, kad jūsų vestuvių nuotraukos ir vaizdo įrašai turės panašią išvaizdą ir atmosferą, sukuriančią suderintą pasakojimo patirtį.

Ar galima užsakyti tik foto arba tik video paslaugas?

Taip, galima užsakyti tik videografo arba tik fotografės paslaugas, tačiau teikiame pirmenybę užsakantiems mus kaip komandą. Atskiros paslaugų teikimo sąlygos ir kainos derinamos individualiai pateikus užklausą el.paštu.

Ar imamas kuro mokestis?

Vykstant už Vilniaus miesto ribų, taikomas kelionės išlaidų mokestis 0.20€/1km.

Ar dirbate užsienyje?

Taip. Užsakant komandą šventės įamžinimui užsienyje, taikome išskirtinius pasiūlymus, dėl daugiau informacijos kviečiame kreiptis nurodytais kontaktais.

Apie mus kalba: