SU JUMIS SVEIKINASI GABRIELĖ IR ANDŽEJUS

JUODA/BALTA media - tai ne apie juodai baltas (BW) nuotraukas,

o apie nuotakos ir jaunikio dieną, kurią įamžiname kūrybiškai, moderniai ir estetiškai, nepraleisdami nė vienos šventės akimirkos, kuri yra svarbi jauniesiems.

Didelį dėmesį skiriame ne tik galutiniam rezultatui, bet ir pačiam procesui, kurio metu poros ir šventės dalyviai jaučiasi komfortiškai ir jaukiai. Mes vertiname nuoširdumą, atvirumą ir tikrus jausmus, manome, kad vestuvėms svarbu gera nuotaika ir atsipalaidavimas. Jei ir tu taip manai, kviečiame susitikti!Gabrielė


Atsakinga už fotografavimą, nuotraukų paruošimą bei komunikaciją su klientais.


Fotografija užsiimu nuo 2016 metų, o pati veikla lydi nuo vaikystės. Turiu fotolaborantės darbo patirties, todėl ne tik fotografuoju, bet ir puikiai išmanau nuotraukų spaudą.

Esu kūrybiška, sentimentali ir jautri asmenybė, daug dėmesio skiriu estetikai ir mane supančiai aplinkai, jaukiausiai jaučiuosi gamtoje, pajūryje, kalnuose ir senamiesčiuose todėl fotosesijos šiose vietose pačios mėgstamiausios. :)Andžejus


Atsakingas už filmavimą, video montavimą, muzikos ir garso dizainą.


Videografija užsiimu nuo 2014 metų. Nuo to laiko nepaleidžiu kameros iš rankų ir iki šiol jaučiu didelę aistrą šiai veiklai. Įgijau aukštąjį muzikinį išsilavinimą, tad dėmesį skiriu ne tik vizualinei video daliai, tačiau ir garsų dizainui bei muzikiniam takeliui. Dėl gero kadro pasiryžęs lipti į medį ar bristi į jūrą :)PROCESAS

1

PABENDRAUJAME


nuotoliniu būdu arba susitikus aptariame vestuvių šventės eigą, idėjas, vietą, laiką bei kitas detales.

2

REZERVUOJAME


pasirašius sutartį ir sumokėjus avansą, data ir laikas rezervuojami Jūsų šventei.

3

SUSITINKAME


įamžinti Jūsų vestuvių dienos akimirkas.


4

PASIDALINAME


užfiksuotomis akimirkomis ir Jūsų fotografine bei video

patirtimi.Naujienas sekite instagrame:

DUK

Kodėl verta rinktis vieną foto ir video komandą ?

Pasirinkdami vestuvių fotografo ir videografo komandą, o ne atskirus paslaugų teikėjus jūs iš karto turite daugiau privalumų, toliau išvardiname keletą jų:

1. Komunikacija ir suderinamumas: Dirbant su foto ir video komanda, turėsite specialistus, kurie įpratę veiksmingai bendrauti ir bendradarbiauti todėl darbas vyks kokybiškiau ir efektyviau. Komanda supras vienas kito reikalavimus ir numatys vienas kito veiksmus, padedant procesui būti sklandesniam ir efektyvesniam. Be to, jie derės savo darbo stiliumi ir asmenybėmis, kas padidins geresnę bendrą patirtį jums ir jūsų svečiams visos šventės metu.
2. Laiko ir išlaidų efektyvumas: Komandos samdymas gali sutaupyti jums laiko ir pastangų vestuvių planavimo procese. Šventės eigos ir fotosesijos vietų aptarimo nereikės derinti su atskirais teikėjais, todėl planavimas vyks greičiau ir sklandžiau. Be to, komandos siūlo paslaugų paketus, kurie gali padėti sutaupyti pinigų lyginant su atskirų fotografų ir videografų samdymu.
3. Nuoseklus stilius: Užsakius foto ir video komandą, kurie turi patirties dirbant kartu, galite tikėtis sulaukti nuoseklaus stiliaus ir estetikos galutiniame rezultate. Jų tarpusavyje papildantys stiliai ir požiūriai užtikrins, kad jūsų vestuvių nuotraukos ir vaizdo įrašai turės panašią išvaizdą ir atmosferą, sukuriančią suderintą pasakojimo patirtį.

Ar galima užsakyti tik foto arba tik video paslaugas?

Taip, galima užsakyti tik videografo arba tik fotografės paslaugas, tačiau teikiame pirmenybę užsakantiems mus kaip komandą. Atskiros paslaugų teikimo sąlygos ir kainos derinamos individualiai pateikus užklausą el.paštu.

Ar imamas kuro mokestis?

Vykstant už Vilniaus miesto ribų, taikomas kelionės išlaidų mokestis 0.20€/1km.

Ar dirbate užsienyje?

Taip. Užsakant komandą šventės įamžinimui užsienyje, taikome išskirtinius pasiūlymus, dėl daugiau informacijos kviečiame kreiptis nurodytais kontaktais.


Apie mus rašo: