Labas!


JUODA/BALTA media - tai ne apie juodai baltas (BW) nuotraukas, o apie nuotakos ir jaunikio dieną, kurią įamžiname kūrybiškai, dinamiškai ir estetiškai, nepraleisdami nė vienos šventės akimirkos, kuri yra svarbi jauniesiems.
Esame pozityvūs, šiuolaikiški ir energingi, todėl šventės su mumis praeina sklandžiai, įdomiai ir linksmai. Mes vertiname nuoširdumą, atvirumą ir tikrus jausmus, manome, kad vestuvėms svarbus tinkamas pasiruošimas ir dėmesys. Jei ir tu taip manai, kviečiame susitikti!

Pamatyti pasiūlymus
vestuvių filmavimas ir fotografavimas

Gabrielė


Atsakinga už fotografavimą, profesionalų nuotraukų paruošimą bei bendravimą su klientais.


Fotografija užsiimu jau daugiau kaip penkerius metus, o pati veikla lydi nuo mažumės. Turiu fotolaborantės darbo patirties, todėl ne tik fotografuoju, bet ir puikiai išmanau nuotraukų spaudą.

Esu kūrybiška, sentimentali ir jautri asmenybė, daug dėmesio skiriu estetikai ir mane supančiai aplinkai, jaukiausiai jaučiuosi gamtoje, pajūryje, kalnuose ir senamiesčiuose todėl fotosesijos šiose vietose pačios mėgstamiausios. :)Gabrielė Radavičiūtė

Andžejus


Atsakingas už filmavimą, video montavimą, muzikos ir garso dizainą.


Šia veikla užsiimu nuo 2014 metų. Nuo to laiko nepaleidžiu kameros iš rankų ir iki šiol jaučiu didelę aistrą šiai veiklai. Įgijau aukštąjį muzikinį išsilavinimą, tad dėmesį skiriu ne tik vizualinei video daliai, tačiau ir garsų dizainui bei muzikiniam takeliui. Dėl gero kadro pasiryžęs lipti į medį ar bristi į jūrą :)


Andžejus Žilo

PROCESAS

1

PABENDRAUJAME


nuotoliniu būdu arba susitikus aptariame vestuvių šventės eigą, idėjas, vietą, laiką bei kitas detales.

2

REZERVUOJAME


pasirašius sutartį ir sumokėjus avansą, data ir laikas rezervuojami Jūsų šventei.

3

SUSITINKAME


įamžinti Jūsų vestuvių dienos akimirkas.


4

PASIDALINAME


užfiksuotomis akimirkomis ir Jūsų fotografine bei video

patirtimi.


vestuvių filmavimas

DUK

Kodėl verta rinktis mus kaip vieną video ir foto komandą ?

Komandoje darbas vyksta kokybiškiau ir efektyviau. Šventės eigos ir fotosesijos vietų nereikia derinti atskirai, todėl jų aptarimas ir planavimas vyksta greičiau, tad taip sutaupomas ir jūsų laikas. Į jūsų šventę atvykstame kartu, todėl nereikia padengti dvigubos kuro išlaidų sumos*

Ar imamas kuro mokestis?

Vykstant už Vilniaus miesto, taikomas kelionės išlaidų mokestis pagal tuo metu vyraujančias kuro kainas.

Ar dirbate užsienyje?

Taip. Vykstant į užsienį turime išskirtinius pasiūlymus, dėl jų kviečiame kreiptis nurodytais kontaktais.

Ar galima užsakyti tik foto arba tik video paslaugas?

Taip, galima, tačiau teikiame pirmenybę užsakantiems mus kaip komandą. Užsakant atskirai, paslaugų sąlygos ir kainos derinamos individualiai.

Naujausius darbus pamatykite instagrame: